آموزش تولید و پرورش زالو

آموزش تولید و پرورش زالو

 

اخیرا دوستان زیادی تماس می گیرند که ما تصمیم داریم وارد فعالیت تولید و پرورش زالو شوید و می خواهیم هرچه سریعتر کار را شروع کنیم.

علت این همه عجله چیست؟

چون شنیدن که می گویند این کار بسیار پر سود  است!!!!

در پاسخ به این دوستان ما نکاتی را همیشه می گوییم که یکی از مهمترین آن را اینجا ذکر می کنیم تا با صنعت تولید و پرورش زالو بیشتر آشنا شوید و با ذهنی بازتر و آگاهی بیشتر گام بردارید.

مشخصا این کار سود آور است ولی با اما و اگرها و  به شرط زحمات و زمانی که شما برای این کار می گذارید.تولید و پرورش زالو هم مانند تمام کارها و فعالیت های اقتصادی دیگر نیاز به زحمت و تلاش های خاص خود را دارد.

مهمترین و اصلی ترین پیشنهادی که ما به دوستان مشتاق پرورش زالو می دهیم این است که برای شروع کار باید آموزش ببینند چرا که این کار و مشخصا هر کاری برای شروع نیازمند آموزش صحیح، اصولی و کاربردی می باشد و در این بین هم متاسفانه برخی از دوستان توصیه های ما را در ابتدای کار گوش نمی دهند و در پروسه تولید متحمل ضرر می شوند و نتیجه این می شود که یک جوانی که با هزار امید و آرزو پا در عرصه تولید و پرورش زالو گذاشته پس از مدتی که اغلب این مدت کوتاه است، بجای آدم بیکار می شود بیکار بدهکار.

پس موکدا پیشنهاد ما به عزیزان مشتاق پرورش زالو این است که اولین و اصلی ترین گام برای شروع همان آموزش تولید و پرورش زالو می باشد.

جهت مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه تولید و پرورش زالو می توانید با ما تماس بگیرید.

همچنین می توانید مطلب بهترین زمان برای پرورش زالو را مطالعه نمایید.

 

راه های ارتباطی با ما:

همراه: ۰۹۱۵۳۱۴۴۰۰۵

تلفن ثابت: ۳۸۴۴۸۳۶۳ – ۰۵۱

کانال تلگرام: https://telegram.me/roxanleech

آی دی تلگرام: https://telegram.me/majidazizii

مجید عزیزی

 

یک دیدگاه در نوشته‌ی “آموزش تولید و پرورش زالو

  1. اشتراک ها: آموزش تولید و پرورش زالو - سایت تخصصی پرورش زالو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *